Komentář k článku: *2010092704


16.10.2010 08:30 Václav Šilhavý

Vážený pane Rousek,

již jsem Vám popřál ke zvolení a přiznám se,že mne strážovské  volby zajímají.Snažil jsem se najít "Program Vaší kandidátky do příštích čtyř let" a nenašel jsem jej.

Rovněž jsem tak nenašel profily jednotlivých kandidátů, a co chtějí pro Strážov a v jaké oblasti,v budoucích letech,udělat??

Je možné to někde vyhledat a přečíst si???

 

Děkuji Vám za Vaši odpověď a jsem s pozdravem

Mg. Václav Šilhavý

  

 

Komentář k článku


23. 10. 2010

Děkuji.

Chceme navázat na vše dobré, co se na Strážovsku za poslední leta udělalo, a ze svých chyb se pokorně poučit, abychom je příště neopakovali. Věřím, že se nám i v této těžké době plné restriktivních rozpočtových opatření podaří pokračovat v započaté práci, dokončit rozpracované projekty a realizovat vše plánované. Naším cílem není budovat obří aquaparky ani realizovat jiné megaprojekty, chceme  obnovovat a udržovat základní technickou a dopravní infrastrukturu, zajišťovat provoz školských a kulturních zařízení, zabezpečovat akceschopnost hasičských sborů a v rámci možností podporovat běžné volnočasové aktivity našich občanů. Vždyť Strážovsko si rozhodně zaslouží být krajem, kde se líbí nejen  turistům, ale v prvé řadě se zde musí dobře a pohodově žít i všem místním obyvatelům. Jen tak dokážeme v mladé nastupující generaci vychovat pozitivní vztah ke svému rodnému kraji a zajistit Strážovsku perspektivní budoucnost.

J. Rousek

Ing. Rousek Josef
17. 10. 2010

Krásný den pane starosto, jsem opravdu rád, že v letošních volbách vyhrál rozum před kamarády občanů našeho města Strážov. Přeji do dalších let hodně štěstí v budování strážovské komunity a doufám, že probírané témata budou rychle a s rozvahou řešena. Je pravda, že po pár letech práce ve Strážově jsem to opravdu vzdal, ale měl jsem opravdu velké důvody, které se nedaly dál tolerovat. :( Doufám, že podpoříte akce, které reprezentují naše městečko, ne jen na okrese Klatovy, ale i v kraji a když se povede tak v republikovém měřítku. Jen tak udržíte občany ve svém rodném městečku. Prostě dostatek zábavy a příležitosti se odreagovat z dnešního rychlého života, který člověka opravdu unavuje. Určitě pomůže i pravidelné informování o novinkách a příležitostech. Prosím o zasílání informací na můj e-mail: jan.adamec@strazov.cz. Do dnešního dne jsem je dostával jen ve formě člena zastupitelstva. Děkuji za kladné vyřešení žádosti. A ještě jednou přeji hodně štěstí do další etapy vašeho života.

ADAMEC Jan